PROGRAM


sobota, 17. september 2022


09.45 Uradno odprtje 13. Festivala flavtistov Slovenije (Velika dvorana)


10.00 Koncert (Velika dvorana)
Adam WALKER, Anglija
Huw WATKINS, klavir


11.00 Javna učna ura (Steklena dvorana)
Walter AUER
H. Dutilleux: Sonatina, Maša Majcen
Mateja Hladnik, klavir


12.00 Koncert (Velika dvorana)
Julin CHEUNG, ZDA
Amedeo SALVATO, klavir


KOSILO


14.00 Praktične vaje na način Galwaya, Moyseja, Taffanela in Gauberta

Javna učna ura (Steklena dvorana/Spletni prenos)
Lady Jeanne GALWAY
P. Gaubert: Nocturne et Allegro Scherzando, Katja Jazbinšek
Mateja Hladnik, klavir

15.00 Koncert (Velika dvorana)
Pesmi skupine ABBA
Orkester flavt Glasbene šole Zagorje ob Savi
Nataša Burger, dirigentka

16.00 Praktične vaje imenovane “Notranjost Metode de la Sonorité in Taffanel & Gaubert”.
Javna učna ura (Steklena dvorana/Spletni prenos)
Sir James GALWAY
G. Faure: Fantazija, op. 79, Klara Kobolt
L. Ganne: Andante et Scherzo, Katarina Lozar
Mateja Hladnik, klavir

17.30 Koncert (Velika dvorana)
Szabolcs SZILÁGYI, Madžarska
László BORBÉLY, klavir

18.30 Spletni intervju (Steklena dvorana/Spletni prenos)
Intervju o stvareh, ki jih ne preberemo v njunih življenjepisih…
Sir James GALWAY & Lady Jeanne GALWAY

19.30 Koncert (Velika dvorana)
Emmanuel PAHUD, Francija-Švica
Amedeo SALVATO, klavir

nedelja, 18. september 2022


10.00 Predavanje (Steklena dvorana)
Dopplerjev “efekt”
Szabolcs SZILÁGYI


11.00 Koncert (Velika dvorana)
Mario BRUNO, Italija
Amedeo SALVATO, klavir

12.00 Javna učna ura (Steklena dvorana)
Adam WALKER
C. P. E. Bach: Koncert v d-molu, Iza Štih
Amedeo SALVATO, klavir

13.00 Koncert (Velika dvorana)
In memoriam prof. Fedja RUPEL (1937-2021)
Ana KAVČIČ PUCIHAR, Renata PENEZIĆ, Karolina ŠANTL ZUPAN, Alenka ZUPAN,
Matjaž DEBELJAK, Matej GRAHEK, Matej ZUPAN

KOSILO

14.45 Predstavitev nove linije flavt Opera – Daminelli Pietro S.r.l. (Steklena dvorana)

15.00 Predavanje (Steklena dvorana)
Kako se motivirati za poučevanje?
Dr. Ana KAVČIČ PUCIHAR

16.00 Koncert (Velika dvorana)
Walter AUER, Avstrija
Lorenzo COSSI, klavir

17.00 Javna učna ura (Steklena dvorana)
Emmanuel PAHUD
L. Liebermann: Sonata, op. 23, Julin Cheung
Amedeo SALVATO, klavir

18.00 Koncert (Velika dvorana)
Wouter KELLERMAN, Južna Afrika

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.